Vstup pouze pro odborníky

Tyto internetové stránky obsahují informace, které jsou určeny výhradně odborníkům ve zdravotnictví. Potvrzuji, že jsem odborníkem ve zdravotnictví.

Biotika ve výživě kojenců

Autor: MUDr. Jan Boženský, Dětské oddělení Vítkovická nemocniceImunitní systém se po narození neustále vyvíjí a má zásadní vliv na zdraví dítěte po celý život. Střevo plní kromě trávení a absorpce nutrientů i mnohé další funkce - je největším imunitním orgánem v lidském těle.

Mateřské mléko je naší největší inspirací, jeho výzkumu se věnujeme již více než 40 let. Díky tomu mají mléka Nutrilon unikátní složení biotik, mezi které patří prebiotika GOS/FOS, oligosacharidy mateřského mléka (HMOs), postbiotika a synbiotika.

Tématu biotik se věnujeme v rámci nového akreditovaného kurzu pod záštitou EUNI Pediatrie Special. Po absolvování závěrečného testu máte možnost získat
4 kredity.     

Získejte kredity a nové poznatky v oblasti výživy kojenců!

Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám

Odesláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v nezbytném rozsahu pro účely zodpovězení Vašeho dotazu. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na našich webových stránkách.