Vstup pouze pro odborníky

Tyto internetové stránky obsahují informace, které jsou určeny výhradně odborníkům ve zdravotnictví. Potvrzuji, že jsem odborníkem ve zdravotnictví.

Chirurgický pacient a výživa

Primárním podnětem pro vznik tohoto webináře byla skutečnost, že od 1.5.2020 vznikla pro chirurga možnost předepisovat ambulantně sipping pro malnutriční pacienty.

Pan primář Satinský rozpracoval webinář do tří epizod: ta první (Význam výživy v chirurgii) je věnována malnutrici jako významnému negativnímu faktoru pro výsledek operační léčby u chirurgických pacientů. Druhá epizoda (Screening malnutrice na ambulanci) detailně popisuje možné screeningové metody na detekci malnutrice běžně použitelné i v chirurgické ambulanci. Třetí část webináře (Preskripce sippingu chirurgem) se zabývá podmínkami pro omezenou možnost preskripce a uvádí praktické příklady z běžné praxe.

Webinář vznikl pod záštitou České chirurgické společnosti a Společnosti klinické výživy a intenzivní metabolické péče. Partnerem projektu je společnost NUTRICIA.

 

 
 
 
 

 

 


V případě zájmu o akreditaci a získání certifikátu ČLK navštivte stránku: https://chirurgickypacientavyziva.slideslivehealth.cz

Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám

Odesláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v nezbytném rozsahu pro účely zodpovězení Vašeho dotazu. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na našich webových stránkách.