Vstup pouze pro odborníky

Tyto internetové stránky obsahují informace, které jsou určeny výhradně odborníkům ve zdravotnictví. Potvrzuji, že jsem odborníkem ve zdravotnictví.

e-Sepsis

e-Sepsis je za námi, a protože byl program ve třech paralelních kanálech opravdu pestrý a nabitý, tak jsme pro Vás na webové stránky umístili přednášky z Nutricia sympozia formou webináře, pro jejich pohodlné zpětné přehrání.

MUDr. Marcela Káňová, Ph.D. v první části své prezentace popsala stávající poznatky a úskalí, kterým je nutné čelit při snaze dosáhnout proteinkalorických cílů enterální cestou. V druhé části svého sdělení pak posluchače seznámila s výsledky sledování tolerability přípravku Nutrison Protein Intense u kriticky nemocných pacientů.

Mgr. Tomáš Glac ve svém sdělení popsal proces převodu standardního KARIM oddělení na Covidárium, popsal zkušenosti s procesy organizace práce, léčby a výživy. Doporučujeme především část, kde je praktická ukázka, jak lze ve třech lidech efektivně přetočit pacienta do pronační polohy.

Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám

Odesláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v nezbytném rozsahu pro účely zodpovězení Vašeho dotazu. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na našich webových stránkách.