Vstup pouze pro odborníky

Vstupujete na stránky, které jsou určeny odborníkům ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění. Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a že jsem odborníkem ve smyslu této definice. Potvrzuji, že jsem se seznámil s riziky, jimž se jiná osoba než odborník, vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.

Příručka pro rodiče dětí s ABKM

Tato praktická příručka je určena rodičům, kteří pečují o kojence či batolata s diagnostikovanou alergií na bílkovinu kravského mléka (ABKM). Jejím cílem je maximálně pomoci rodičům dětí se s alergií na BKM co nejlépe vypořádat. Rodiče se zde postupně dozvědí co ABKM je, jaké může mít jejich dítě příznaky, po jak dlouhé době asi vymizí, jakého lékaře navštívit či jak probíhá samotná diagnóza ABKM.

Dále rodiče provedeme způsobem výživy dětí a to ať už kojených či nekojených. Poskytneme tipy s přechodem na speciální výživu. Pomůžeme se zaváděním pevné stravy a poskytneme řadu rad, jak tímto procesem projít co nejsnáze.

Poslední část bude věnována různým druhům receptů, které rodiče zvládnou velmi rychle a snadno připravit. Na úplném konci brožury také  naleznete alergický deník, který pomůže zavádění potravin do stravy dítěte lépe kontrolovat. 

 

Ke stažení
PDF
Příručka pro rodiče dětí s diagnostikovanou ABKM5.53 MB
Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám

Odesláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v nezbytném rozsahu pro účely zodpovězení Vašeho dotazu. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na našich webových stránkách.