Vstup pouze pro odborníky

Vstupujete na stránky, které jsou určeny odborníkům ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění. Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a že jsem odborníkem ve smyslu této definice. Potvrzuji, že jsem se seznámil s riziky, jimž se jiná osoba než odborník, vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.

Vybrané kazuistiky v pediatrické praxi

Následující publikace je určená všem lékařům, kteří se ve svých ordinacích setkávají s neprospívajícími dětmi nebo dětmi s ABKM. Jejím cílem je poukázat na jednotlivé případy pacientů, jejich diagnostiku a také se v ní dozvíte možnosti podpory dětských pacientů na základě výběru vhodné výživy

Publikace obsahuje celkem 10 vybraných kazuistik, které byly zpracovány MUDr. Matějem Hrunkou a MUDr. Renatou Přibíkovou.


MATERIÁL JE URČEN POUZE PRO ODBORNOU VĚŘEJNOST – NENÍ URČEN PRO PACIENTY, ANI ŠIROKOU VEŘEJNOST.

Ke stažení
PDF
VYBRANÉ KAZUISTIKY V PEDIATRICKÉ PRAXI5.66 MB
Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám

Odesláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v nezbytném rozsahu pro účely zodpovězení Vašeho dotazu. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na našich webových stránkách.